O NÁS 

Magazín Koridor je kulturně-společenský měsíčník, který přináší aktuální informace o lidech a akcích v oblasti Orlicko-Třebovska. Zabývá se tématy známých i obyčejných lidí, kteří tu žijí, přináší jejich příběhy a názory.

Zároveň si klade za cíl být partnerem pro komunikaci pro místní firmy a poskytnout jim poradenství a prostor v marketingu a PR službách. Rádi bychom propojili místní firmy a umožnili jim skrze magazín Koridor oslovit potenciální zákazníky, zaměstnance či spolupracovníky.

 

Víme, že si lidé rádi každý měsíc přicházejí pro nové vydání časopisu a s chutí a se zájmem čtou o svých známých či o sobě a že tím přispíváme k ještě lepší náladě v našich městech, protože jak se říká: sdílená radost je dvojnásobná radost :-)

Každé číslo se věnuje jednomu hlavnímu tématu, jako je např. zdraví, partnerství, bio život, ne/obyčejné profese a další. Témata jsou zpracována formou rozhovoru či článku, doplněné o fotografie. V každém čísle vychází také anketa, články z historie měst, kulturní programy a inzerce firem.

Magazín Koridor vychází v počtu 3000 ks měsíčně, ve formátu A5, v barevném ofsetovém tisku a je pro čtenáře zdarma.

Ida Turayová

Vydavatelka

Má práce spočívá v tom, abychom každý měsíc vydali nový Koridor a doručili ho na naše distribuční místa, kde si ho vy můžete vyzvednout.

Je to velmi různorodá a kreativní práce, což přesně vyhovuje mému naturelu. 

Zuzka Pecháčková

Šéfredaktorka

Novinařina mě provází už od dětství. Vést vlastní časopis byl sen, který díky Koridoru nabral reálné obrysy.

 

Pro naše čtenáře se snažím nacházet zajímavé lidské příběhy a osobnosti, které mají co říct.

foto-petra.png

Petra Hýrková

Obchod a Marketing 

Nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik šikovných lidí a firem v našem regionu je.

Díky Koridoru pak tyto příběhy můžu předávat dál a to mě na této spolupráci baví nejvíc. 

Na tvorbě magazínu se ale podílí více lidí.

Od kreativního grafika Vlastimila Daňka, přes tvůrčí redaktoru Alenu Kalousovou a Kateřinu Hájkovou, cestovatele Ladislava Kalouse, dvorního fotografa Petra Wagenknechta až po manželé Vašinovi, kteří mají na starosti neustále se měnící síť distribučních míst.