top of page

O NÁS 

Magazín Koridor je kulturně-společenský měsíčník, který přináší aktuální informace o lidech a akcích v oblasti Orlicko-Třebovska. Zabývá se tématy známých i obyčejných lidí, kteří tu žijí, přináší jejich příběhy a názory.

Zároveň si klade za cíl být partnerem pro komunikaci pro místní firmy a poskytnout jim poradenství a prostor v marketingu a PR službách. Rádi bychom propojili místní firmy a umožnili jim skrze magazín Koridor oslovit potenciální zákazníky, zaměstnance či spolupracovníky.

 

Víme, že si lidé rádi každý měsíc přicházejí pro nové vydání časopisu a s chutí a se zájmem čtou o svých známých či o sobě a že tím přispíváme k ještě lepší náladě v našich městech, protože jak se říká: sdílená radost je dvojnásobná radost :-)

Každé číslo se věnuje jednomu hlavnímu tématu, jako je např. zdraví, partnerství, bio život, ne/obyčejné profese a další. Témata jsou zpracována formou rozhovoru či článku, doplněné o fotografie. V každém čísle vychází také anketa, články z historie měst, kulturní programy a inzerce firem.

Magazín Koridor vychází v počtu 3000 ks měsíčně, ve formátu A5, v barevném ofsetovém tisku a je pro čtenáře zdarma.

foto-Ida-2.jpg

Ida Turayová

Vydavatelka

Má práce spočívá v tom, abychom každý měsíc vydali nový Koridor a doručili ho na naše distribuční místa, kde si ho vy můžete vyzvednout.

Je to velmi různorodá a kreativní práce, což přesně vyhovuje mému naturelu. 

foto-Zuzka.jpeg

Zuzka Pecháčková

Šéfredaktorka

Novinařina mě provází už od dětství. Vést vlastní časopis byl sen, který díky Koridoru nabral reálné obrysy.

 

Pro naše čtenáře se snažím nacházet zajímavé lidské příběhy a osobnosti, které mají co říct.

foto-petra.png

Petra Hýrková

Obchod a Marketing 

Nikdy mě nepřestane překvapovat, kolik šikovných lidí a firem v našem regionu je.

Díky Koridoru pak tyto příběhy můžu předávat dál a to mě na této spolupráci baví nejvíc. 

Na tvorbě magazínu se ale podílí více lidí.

Od kreativního grafika Vlastimila Daňka, přes tvůrčí redaktoru Alenu Kalousovou a Kateřinu Hájkovou, cestovatele Ladislava Kalouse, dvorního fotografa Petra Wagenknechta až po manželé Pecháčkovi, kteří mají na starosti neustále se měnící síť distribučních míst. 

bottom of page